Biuro Konstrukcyjne

DZIAŁ ROZWOJU

Nasze biuro konstrukcyjne jest otwarte na większość zleceń. Połączenie wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów, jak również dobra znajomość potrzeb klienta prowadzi do niezawodnego i w wielu przypadkach nowatorskiego podejścia do problematyki konstrukcji. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług.

Platformą pracy jest SolidWorks 2011 Premium oraz AutoCad LT.

Oferujemy kompletne usługi w zakresie projektowania oprzyrządowania spawalniczego, zadaniowego, konstrukcji stalowych oraz urządzeń. Finalną częścią projektu jest dokumentacja techniczna w wersji papierowej i/lub elektronicznej oraz na życzenie klienta model 3D. Przygotowujemy profesjonalną wizualizację prototypów.

Przeprowadzamy analizę statyczną MES konstrukcji spawanych. Analizę przeprowadzamy oprogramowaniem SolidWorks Simulation. W razie potrzeby optymalizujemy analizowany element, tak aby uzyskać maksymalny współczynnik bezpieczeństwa konstrukcji.

Działamy w oparciu o wdrożony w naszej firmie system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008, rozszerzony o wymagania standardu IRIS dla przemysłu kolejowego.