Firma

O firmie

Skraw-Mech jest producentem konstrukcji stalowych, elementów maszyn oraz dostawcą laserowego wycinania stali. Elementy, które produkujemy wchodzą w skład maszyn i linii produkcyjnych na potrzeby gałęzi przemysłu takich jak: motoryzacja, rolnictwo, hutnictwo, górnictwo 

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.

Polityka jakości

Firma „SKRAW-MECH” Sp. z o.o. traktuje jakość jako fundamentalny czynnik uzyskania pełnej satysfakcji i zadowolenia Klienta oraz gwarancję zdobycia przewagi rynkowej. Dlatego też w firmie utrzymywana jest i ciągle doskonalona skuteczność Systemu Zarządzania Jakością. 

Ogólne warunki zakupów i dostaw

Aby pobrać dokument PDF Ogólne warunki zakupów i dostaw do Zakładu Mechanicznego „Skraw-Mech” spółka z o.o. proszę kliknąć tutaj. Wymagania i oczekiwania dla dostawców i odbiorców znajdują się tutaj.

Ogólne Warunki Sprzedaży

Aby pobrać Ogólne Warunki Sprzedaży obowiązujące w umowach zawieranych przez „Skraw-Mech” Sp. z o.o. należy kliknąć tutaj.

Misja i wizja

Misja – Naszym zadaniem jest prowadzenie i rozwijanie firmy w oparciu o solidne podstawy ekonomiczne przy jednoczesnym stałym podnoszeniu rentowności.

Wizja – Pragniemy być dostawcą podzespołów dla największych producentów taboru szynowego na świecie. 

Struktura

Firma SKRAW-MECH jest jedną z trzech firm wchodzących w skład Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A., będącym najdynamiczniej rozwijającym się w ostatnich latach producentem pojazdów szynowych w Polsce. Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH powstał w roku 2000 na skutek połączenia się dwóch wcześniej istniejących firm SKRAW-TECH (Zakład Narzędziowy) oraz RAMECH (Zakład Mechaniczny). Połączenie miało na celu zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku polskim, jak i poszerzenie grona Klientów zagranicznych. Dzisiaj możemy z dumą powiedzieć, iż plan się powiódł. Obecna struktura przedstawia się następująco:

Z-1-SCHEMAT-ORGANIZACYJNY-wyd15